Více o dřevostavbách

Dřevostavby jsou v současné době trendeDřevostavby výstavbam moderního bydlení stále ve větší míře.

Technologie dřevěných sendvičových staveb splňují i ta nejpřísnější kritéria a požadavky norem na úspory energií.


U dřevostavby vytápíte v podstatě pouze obytný prostor. Stěny neakumulují teplo v takové míře jako je tomu u rodinných domů z jiných stavebních materiálů. Tím při vytápění rodinného domu uspoříte výrazné finanční částky.


Dřevostavby se jednoznačně vyplatí vytápět za pomocí elektřiny, hned si povíme proč.                        


Spotřeba elektřiny je podstatně nižší a nesrovnatelná se spotřebou v domech postavených za pomocí jiných materiálů a jiných technologií.

Pokud budete využívat především elektřinu, od dodavatele elektřiny dostanete jednak zajímavou cenu za spotřebu a to díky vyššímu odběru a navíc tím pádem obdržíte i sazbu na "noční proud".

 

Budete-li využívat v domě ještě např. plyn, pak budete platit ne jednu, ale dvě paušální platby (za plyn i za elektřinu).

Při placení dvojí paušální platby v podstatě platíte zbytečně peníze navíc. Plyn a jeho využití v domě určitě sníží spotřebu elektřiny a tím ztratíte možnost dostat zajímavou cenovou sazbu od distributora elektřiny.

 

Poradíme Vám jak najít ve Vašem místě stavby dodavatele s nejvýhodnější sazbou ceny elektřiny.

U každé prezentované dřevostavby najdete již ve standardním provedení výstavby stavební formou i komínové těleso. Získáváte tak možnost dalšího zdroje tepla, který však je však nezávislý na dodavatelích energií.

Mnoho investorů volí dřevostavbu, proč?


Zájem o dřevostavby dnes již není, jak tomu bylo dříve, především ze strany mladé generace. Naopak v dnešní době z důvodů ekonomické situace dává přednost dřevostavbám střední a starší generace v důchodovém věku, kdy původně postavený dům je pro ně příliš velký, náročný na údržbu a hlavně náročný na spotřebu energií.

 

Setkali jsme se s mnoha případy, kdy senioři svůj dům prodali a nechali si postavit menší Bungalov o dvou či třech pokojích s příslušenstvím.

Po nastěhování okamžitě odpadla starost o údržbu domu, jejich důchod bohatě stačil na provoz rodinného domu a zbývající peníze si dnes užívají podle svého.

 

Mladí lidé díky získaným úsporám více cestují, pořídí si venkovní bazén, nové auto. Prostě si uspořené peníze užívají ve svém produktivním věku podle svých potřeb a přání.

 

Mnoho z nás si uvědomuje, že za bydlení ve vlastním rodinném domě neplatíme nájem, který by nám byl každý rok zvyšován.

Sami ovlivňujete spotřebu a platby za energie a tak ušetříte ročně nemalé finanční částky, které se mohou pohybovat i v desítkách tisíc korun ročně.

Dřevostavby Váš komfortní domov


Bungalovy, podkrovní či patrové domy, které zprostředkováváme jsou u nás stavěny spolupracujícími stavebními firmami. Tyto stavby jsou pohledově k nerozeznání od rodinných domů z klasických materiálů.

Začlenění dřevostavby mezi jiné rodinné domy v původní obytné zástavbě nebo i nově vznikající zástavbě je tak naprosto bezproblémové. Uvnitř dřevostavby se cítíte mnohem příjemněji.