Dřevostavba rodinný dům na míru

Dřevostavby vytváří příjemné a zdravé prostředí pro bydlení. Dosahují vynikající tepelně izolační vlastnosti a dlouhé životnosti, která je srovnatelná se stavbami z klasických materiálů. Technologie výstavby, které jsou při výstavbě používány, uspokojí každého z Vás, a to díky snadnému a účelnému uspořádání dispozičních řešení místností v nespočtu variant a obměn. Zároveň jsou splněny i nároky na vysokou kvalitu a komfort bydlení, zejména efektivní využívání energie při provozu rodinného domu.

Investice do dřevostavby na klíč je nižší oproti klasickým stavbám, což je další příjemný fakt pro každého zákazníka. Nižší cena není na úkor kvality stavby nebo její životnosti.Interiér kuchyně v dřevostavbě Ale to nejsou všechny výhody dřevostaveb, které můžete naplno využívat jako již mnoho investorů žijících v dřevostavbě.

Bydlení v dřevostavbě je téměř bezúdržbové, tím šetříte čas, který můžete strávit svými koníčky nebo jinou příjemnou činností podle svého uvážení.

Bungalovy oblíbený styl bydlení

Projekty rodinných domů v nabídce jsou zaměřeny nejen na Bungalovy, ale i na rodinné domy s podkrovím i patrové domy.

Všechny dřevostavby jsou navrženy a realizovány spolupracující stavební firmou vždy se dvěma možnostmi vytápění a to již ve standardním provedení výstavby. 

Tedy dva topné systémy v ceně každé výstavby. Jednak je to podlahové topení - topný kabel (digitální ovládání jednotlivých místností) a komínové těleso s možností napojení krbových kamen či krbu. Vy sami volíte podle svého uvážení, jakým způsobem budete rodinný dům vytápět. Topení krbem či krbovými kamny ale není o nutnosti uspořit vypnutím podlahového vytápění.

V případě odstávky elektřiny máte možnost, zatopit v krbu či krbových kamen a teplo máte v celém domě. Důvodem v každém projektu standardní výstavby na klíč zahrnout komínové těleso, je zabezpečit majitelům teplo v domě nezávisle na dodavateli médií.

Ceny elektřiny i plynu se stále rapidně zvyšují každým rokem. Dřevostavby tyto dopady značně snižují svojí vlastní úsporou a šetří Vaše peníze.

Výstavba dřevostavby na klíč probíhá převážně suchou cestou, proto je ji možné provádět téměř po celý rok.

Žádné roky výstavby, žádné měsíce čekání na vysychání či vymrznutí rodinného domu. Do dřevostavby se nastěhujete okamžitě po kolaudaci.

Možnosti úprav dřevostavby v průběhu výstavby nebo i po dokončení umožňují osvědčené a prověřené technologie, které používají naše realizační stavební firmy. Bez problému je proto možné provést změny dispozic místností či jiných prvků oproti původnímu projektu i v průběhu výstavby.

Dřevostavby a jejich sendvičová skladba stěn i příček je provedena z ověřených a certifikovaných stavebních materiálů. Tím je zajištěno vysoké procento energetické úspory na vytápění celého rodinného domu, zdravé a kvalitní bydlení.

Budete mít radost ze svého rozhodnutí a pevně věříme, že jakýkoli typ dřevostavby se stane Vaším šťastným domovem se vším, co od svého nového rodinného domu očekáváte. Díky dřevostavbě získáte vysoce komfortní a hospodárný dům, v němž se i příjemně bydlí.

 

Dřevostavba Ametyst