Sponzoring letního tábora

 

Otec jedné ze studentek, která u naší firmy prošla povinnou praxí, je jedním z dlouholetých vedoucích na letním táboře, nás oslovil s žádostí o sponzoring jednoho z letošních turnusů tábora pořádaného pro více jak stovku dětí.

 

Nabídku jsme přijali a připravili jsme věcné ceny pro vyhlášení vítězů dětských soutěží jak jednotlivců, tak i družstev. Některé z cen byly uděleny dětem jako vzpomínka na jejich poslední prázdninový tábor, jelikož dovršily věku, kdy už se v dalším roce z tohoto důvodu dále účastnit nemohou.

 

Poznali jsme bezvadnou a sehranou partu vedoucích, pana správce, personál kuchyně. Prostě sehraný tým lidí, kteří dokázali vytvořit dětem perfektní zážitky a podmínky pro strávení 14 dnů jejich prázdnin, na které jistě budou dlouho vzpomínat.  Každý z jednotlivých dnů byl vedoucími skupin naplánován s nabytým programem a tak se každý den měli děti na co těšit.

Prostředí tábora jsme vyhodnotili také skvěle - mlýn poskytuje nezbytné zázemí pro chod tábora (klubovna, kuchyně, sociální zařízení, ošetřovna, ubytování pro personál).

 

Přilehlá řeka ke koupání, tábořiště, louka, hřiště apod. To vše určitě přispívá k tomu, že mnoho z dětí pobyt na táboře nevyužily jen jednou, ale rády se každým rokem vracejí.

Zúčastnili jsme se osobně předposledního dne v táboře a bylo vidět, že loučení s vedoucími, ale i s ostatním personálem nebyl úplně bez chladných emocí. Děti litovaly končící prázdninové dobrodružství. 

 

Jsme rádi, že jsme mohli alespoň také trochu přispět už k tak bezvadné atmosféře, která v táboře byla.